Kate Middleton yeni bir krizin içinde: Bütün verileri ele geçti

Son dönemde hakkında birçok iddianın ortaya atıldığı ve Aralık ayından beri kamuoyunun karşısına çıkmayan Galler Prensesi Kate Middleton uluslararası medyanın gündeminden düşmüyor…

Önceki gün eşi Prens William ile birlikte alışveriş yaparken görüntülenen ve bu görüntüye rağmen hakkında yeni komplo teorileri üretilen Kate Middleton’ın şahsi bilgileri ve verilerinin çalındığı ortaya çıktı.

Kate’in ameliyat olduğu London Clinic isimli hastanede çalışanlar arasında soruşturma başlatıldığı ve bir güvenlik açığı bulunduğu öğrenildi.

İngiliz Daily Mirror gazetesine konuşan bir hastane çalışanı, “Çok büyük bir güvenlik zaafiyeti yaşandı ve bu hastaneye çok büyük bir hasar verebilir. Hastanenin yönetimi olaydan sonra Kensington Sarayı ile iletişime geçti” dedi.

En az bir çalışanın Kate’in şahsi bilgi ve verilerini ele geçirmeye çalıştığı belirtilirken hangi verilerin ele geçirildiği ya da bunları kaç kişinin gördüğüne dair ise bir açıklama yapılmadı.

Kate Middleton, bir süre önce karnından bir ameliyat olmuştu. İngiliz medyasına konuşan kaynak, “Güvendiğimiz bir iş arkadaşımızın bu tür bir güven ve etik ihlali yaşatması bizi üzdü” dedi.

HASTANE YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

Hastane yönetimi ise yaptığı basın açıklamasında bütün hastaların gizliliğinin öncelikleri olduğunu duyurdu.

42 yaşındaki Kate 16 Ocak’ta karnından ameliyat olmuş ve 2 hafta sonra ise taburcu edilmişti. Kate Middleton’ın sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapılmamıştı. İngiliz kraliyet ailesinin sık sık tercih ettiği hastanede Kraliçe II. Elizabeth ve Prens Philip de tedavi olmuştu.

Öte yandan Kensington Sarayı’nın Galler Prensesi Kate’in kamuoyunun karşısına sakin bir etkinlikle geri dönmeyi planladığı ortaya çıktı. Saray ekibinin sorunsuz ve pürüzsüz bir şekilde bu süreci atlatmayı planladığı da belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x