Acer’dan uygun fiyata 2K çözünürlükte oyuncu monitörü, bu fiyata normal monitör bile yok

Acer, JD.com üzerinde Shadow Knight ED270U modeli ile oyuncuların beğenisine sunulan yeni bir monitörün duyurusunu yaptı. Bu monitör, 27 inç boyutunda eğimli bir VA panele sahip ve 2560 x 1440 çözünürlüğüyle net görseller sunuyor. Özellikle 180Hz gibi yüksek bir yenileme hızına sahip olması, oyun esnasında akıcı ve kopmaların önüne geçilmesini sağlayarak, standart 60Hz monitörlerle karşılaştırıldığında önemli bir gelişme sunuyor.

1500R yarıçapında hafif bir eğime sahip ekran, daha sürükleyici bir deneyim için kullanıcının görüş alanını nazikçe sarıyor. HDR10 teknolojisine destek veren monitör, kontrastı ve renk canlılığını artırarak gerçekçi bir görsel deneyim vaat ediyor. Acer, renk gamı kapsamı hakkında spesifik bir bilgi paylaşmasa da, renklerin zengin ve canlı olacağı bekleniyor.

Acer’dan uygun fiyata 2K çözünürlükte oyuncu monitörü, bu fiyata normal monitör bile yok

ED270U, oyun maratonları sırasında mükemmel bir görüntüleme açısı bulmayı kolaylaştıran eğilme ve dönme yeteneklerine sahip bir stand ile donatılmış. İçerisinde barındırdığı 2W’lık hoparlörler temel bir ses çıkışı sağlasa da, ciddi oyuncular muhtemelen özel bir kulaklık veya hoparlör sistemini tercih edeceklerdir.

Bağlantı seçenekleri arasında iki adet HDMI 2.0 portu, bir adet DP1.4 portu ve bir 3.5mm kulaklık jakı bulunuyor. Bu sayede PC, oyun konsolları ve diğer cihazlar rahatlıkla bağlanabiliyor.

Acer‘ın Shadow Knight ED270U monitörü, JD.com üzerinden yaklaşık 1,099 yuan (yaklaşık 165 dolar) başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu. Hem özellikleri hem de uygun fiyatıyla bu eğimli monitör, bütçe dostu bir seçenek arayan oyuncular için sağlam bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x